Усі марки сталі
372 марок знайдено.
09CuPCrNi-A
09CuPCrNi-A — це китайська атмосферостійка сталь за GB/T 4171 — сама назва перелічує систему легування (Cu-P-Cr-Ni) — і …
1.0715 (11SMn30)
11SMn30 (1.0715) — стандартна сірчиста автоматна сталь Європи за EN 10087: близько 0.30% сірки та майже без кремнію, що …
1.0718 (11SMnPb30)
11SMnPb30 (1.0718) — свинцева версія 11SMn30 і одна з найшвидше оброблюваних пруткових сталей у системі EN. Добавка свин…
1.0721 (10S20)
10S20 (1.0721) — це автоматна сталь для цементації за EN 10087: помірний вміст сірки (0.15–0.25%) балансує оброблюваніст…
1.0737 (11SMnPb37)
11SMnPb37 (1.0737) просуває концепцію свинцевої автоматної сталі EN найдалі: сірку підвищено до 0.34–0.40%, а марганець …
1.2067
1.2067 — це хромова сталь для холодної деформації з наскрізним гартуванням із родини підшипникових сталей (подібна до пр…
1.2083
1.2083 — це мартенситна нержавіюча сталь для прес-форм (типу 420), що поєднує корозійну стійкість із високою полірувальн…
1.2311
1.2311 — це попередньо загартована Cr-Mn-Mo сталь для прес-форм для пластмас, європейський універсальний матеріал для пр…
1.2312
1.2312 — це версія сталі 1.2311 з додаванням сірки для покращеної оброблюваності різанням. Додана сірка значно покращує …
1.2316
1.2316 — це попередньо загартована нержавіюча формова сталь із близько 17% хрому та молібденом для покращеної корозійної…
1.2365 / 32CrMoV12-28
1.2365 — це високомолібденова сталь для гарячої обробки сімейства H10: майже 3% Mo забезпечує видатну стійкість до відпу…
1.2367 / X38CrMoV5-3
1.2367 — це модифікована сталь для гарячої обробки типу H11 із вмістом молібдену, підвищеним приблизно до 3%, що закрива…
1.2436 (D6)
1.2436 — це вольфрамовмісна сталь для холодної деформації D6: об'єм карбідів класу D3 з додаванням вольфраму для гартува…
1.2550
1.2550 (60WCrV7) — це європейська вольфрамова ударостійка інструментальна сталь, близький відповідник AISI S1. Вона є ос…
1.2601
1.2601 (X165CrMoV12) стоїть між D2 і D6: високий вміст вуглецю та 12% хрому з невеликими добавками Mo, W і V збалансовую…
1.2709 Maraging / X3NiCoMoTi18-9-5
1.2709 — це мартенситно-старіюча сталь із вмістом нікелю 18% — марка, що лежить в основі більшості інструментів для 3D-д…
1.2738
1.2738 — це хімічний склад P20, удосконалений додаванням близько 1% нікелю для наскрізного гартування дуже великих прес-…
1.2767
1.2767 — це формова та штампова сталь із 4% нікелю, з видатною в'язкістю та наскрізним гартуванням у товстих перерізах. …
1.2842
1.2842 (90MnCrV8) — це позначення за DIN марганцевої інструментальної сталі O2 із гартуванням у маслі — однієї з найпоши…
1.8550 / 34CrAlNi7-10
1.8550 (34CrAlNi7-10) — це преміальна європейська сталь для азотування: її алюміній є нітридоутворювачем, який створює н…
1008
1008 — сталь із дуже низьким вмістом вуглецю, з відмінною формованістю в холодному стані та зварюваністю. Це стандартна …
100Cr6
100Cr6 — це європейське позначення (1.3505) універсальної підшипникової сталі 1%C–1.5%Cr, що призначається за EN ISO 683…
1010
1010 — низьковуглецева сталь для слабонавантажених деталей, яким потрібні добра формованість, зварюваність і необов'язко…
1015
1015 — низьковуглецева сталь для цементації, для дрібних деталей, яким потрібна тверда зношувана поверхня на пластичній …
1018
1018 — один із найпоширеніших холоднотягнутих прутків на складах у Північній Америці: низьковуглецева сталь із вищим вмі…
1022
1022 — низьковуглецева сталь із вищим вмістом марганцю, з кращою прогартовуваністю, ніж 1020, за того самого рівня вугле…
1025
1025 — низько-середньовуглецева сталь для деталей загального машинобудування, яким потрібен крок у міцності від 1020 зі …
1030
1030 — середньовуглецева сталь на нижній межі діапазону, що піддається термічній обробці: вона реагує на гартування в то…
1035
1035 — середньовуглецева сталь для валів і кованих деталей помірної міцності. Вона надійніше піддається термічній обробц…
1038
1038 — це середньовуглецева сталь, що широко застосовується в Північній Америці у вигляді холоднотягнутого та гарячеката…
1040
1040 — це середньовуглецева сталь для помірно навантажених валів, болтів і зубчастих коліс. У багатьох чутливих до варто…
1045
1045 — це найпоширеніша середньовуглецева сталь у світі — стандартний вибір для валів, гідравлічних штоків і листів, яки…
1050
1050 — це сталь із середньовисоким вмістом вуглецю, хімічний склад якої відповідає JIS S50C та EN C50. Вона застосовуєть…
1055
1055 — це сталь із високосереднім вмістом вуглецю для деталей, яким потрібні тверда, зносостійка поверхня та в’язка серц…
1060
1060 — це високовуглецева сталь для пружин, деталей, що зношуються, та інструменту помірного навантаження. Вона надійно …
1065
1065 — це високовуглецева сталь пружинного діапазону, близька за вмістом вуглецю до сталі GB 65, але з нижчим вмістом ма…
1070
1070 — це високовуглецева сталь для пружин і ріжучих/зносостійких застосувань, де потрібна вища твердість, ніж забезпечу…
1075
1075 — це високовуглецева сталь з дещо нижчим вмістом марганцю, ніж 1070/1080, що широко продається як пружинна штаба та…
1080
1080 перебуває на евтектоїдному рівні вуглецю: у нормалізованому стані має повністю перлітну структуру та здатна до висо…
1084
1084 — це заевтектоїдна високовуглецева сталь, популярна для ножів і пружин, оскільки її простий хімічний склад прощає п…
1095
1095 — це сталь з найвищим вмістом вуглецю у стандартній серії прутків SAE: дуже тверда та зносостійка після гартування,…
10B21
10B21 — це оброблена бором сталь для холодного висаджування: слідова кількість бору багаторазово підвищує прогартовувані…
1117
1117 — це ресульфурована автоматна сталь: додані сірка та високий вміст марганцю забезпечують швидке, чисте різання, збе…
1137
1137 — це середньовуглецева, високомарганцева ресульфурована сталь, що поєднує поведінку автоматної сталі з корисною міц…
1140
1140 — це ресульфурований автоматний аналог 1040, з тим самим класом вуглецю, але з додаванням сірки для ламання стружки…
1141
1141 поєднує вуглець класу 1040 з 1.35–1.65% марганцю та ресульфуруванням, забезпечуючи автоматний пруток з кращою прога…
1144
1144 — це сильно ресульфурована, високомарганцева вуглецева сталь, що досягає високої міцності у стані після волочіння, …
1215
1215 — це рефосфоризована та ресульфурована автоматна сталь з дуже низьким вмістом вуглецю, створена виключно для швидко…
12Cr1MoVG
12Cr1MoVG — це китайська сталь для котельних труб зі сплаву Cr-Mo-V за GB/T 5310, основна для труб пароперегрівачів і по…
12L14
12L14 — це свинцева автоматна сталь: свинець, сірка та фосфор разом забезпечують найвищу оброблюваність різанням серед у…
13CrMo4-5
13CrMo4-5 — це стійкий до повзучості лист зі сталі 1Cr-0.5Mo за EN 10028-2 для котлів, гарячих посудин і енергетичних тр…
15-5PH
15-5PH — вдосконалення 17-4PH із жорсткішим контролем дельта-фериту, що забезпечує кращу поперечну в'язкість і пластичні…
1524
1524 — це низьковуглецева сталь з 1.35–1.65% марганцю, що забезпечує помітно кращу прогартовуваність і міцність серцевин…
1541
1541 вдосконалює вуглець класу 1040 високим вмістом марганцю — найдешевший спосіб придбати прогартовуваність у нелегован…
1566
1566 — це високовуглецева, високомарганцева сталь для пружин і деталей, що зношуються, яким потрібне глибше гартування, …
15CrMoG
15CrMoG — це китайська жаростійка сталь 1Cr-0.5Mo для котельних труб (GB/T 5310) і листа посудин, вітчизняний відповідни…
16MnCr5
16MnCr5 — це найпоширеніша європейська сталь для поверхневого зміцнення для малих і середніх зубчастих коліс — аналог за…
16Mo3
16Mo3 — це легована молібденом сталь для посудин під тиском за EN 10028-2, призначена для котлів і гарячих посудин прибл…
17-4PH
17-4PH (тип 630) — найпоширеніша нержавіюча сталь із дисперсійним твердненням, що поєднує корозійну стійкість, близьку д…
17-7PH
17-7PH (тип 631) — напіваустенітна нержавіюча сталь із дисперсійним твердненням, яку постачають м'якою та придатною до ф…
17CrNiMo6
17CrNiMo6 — це класична німецька цементаційна сталь для великих, сильно навантажених зубчастих коліс, нині зазначена в E…
18CrNiMo7-6
18CrNiMo7-6 — це цементаційна сталь за EN 10084 (1.6587) для найбільших, найсильніше навантажених зубчастих коліс у вітр…
20
20 — якісна вуглецева сталь Китаю за GB/T 699, що відповідає AISI 1020 і JIS S20C, — вітчизняне китайське позначення, як…
201
201 — це хромомарганцева аустенітна нержавіюча сталь, у якій марганець і азот замінюють частину нікелю марки 304. Вона ш…
202
202 — це хромомарганцева аустенітна марка, подібна до 201, але з вищим вмістом марганцю та дещо більшим вмістом хрому й …
20Cr
20Cr — базова цементована хромиста сталь Китаю (GB/T 3077), аналог AISI 5120 і JIS SCr420 для шестерень і валів із повер…
20CrMnTi
20CrMnTi — домінуюча цементована сталь Китаю для шестерень (GB/T 3077): сталь Cr-Mn, мікролегована титаном для контролю …
20CrMo
20CrMo є хромомолібденовою цементаційною сталлю за GB/T 3077 — аналогом 20Cr із вмістом молібдену та китайським позначен…
20Mn
20Mn — варіант марки 20 із високим вмістом марганцю за GB/T 699: той самий низький вміст вуглецю, але 0.70–1.00% марганц…
20MnCr5
20MnCr5 — це європейська Mn-Cr сталь для цементації для більших зубчастих коліс і валів, з вищою міцністю серцевини, ніж…
20g
20g — це класичний китайський звичайний вуглецевий котельний лист за GB/T 713, що давно застосовується для барабанів і к…
2101 Duplex
2101 — економнолегована дуплексна нержавіюча сталь, у якій марганець і азот замінюють більшу частину нікелю, забезпечуюч…
2205 Duplex
2205 — найпоширеніша дуплексна нержавіюча сталь, зі структурою ферит-аустеніт приблизно 50/50, що забезпечує вдвічі біль…
2304 Duplex
2304 — економнолегована дуплексна марка з корозійною стійкістю, порівнянною з 316L, і приблизно вдвічі більшою границею …
25
25 — вуглецева сталь за GB/T 699, що за вмістом вуглецю перебуває між 1020 і 1030 та відповідає AISI 1025 / JIS S25C. Ко…
2507 Super Duplex
2507 — супердуплексна нержавіюча сталь із 25% хрому, 4% молібдену та високим вмістом азоту, що забезпечує PREN вище 40 і…
253MA
253MA — жароміцна аустенітна нержавіюча сталь, легована азотом, із церієм (фірмова марка Outokumpu під UNS S30815). Її д…
254 SMO
254 SMO — це супераустенітна нержавіюча сталь із 6% молібдену, з азотом і міддю, що дає PREN понад 42. Вона була розробл…
27SiMn
27SiMn — це китайська Si-Mn легована сталь, визначена для труб гідравлічних циліндрів і гідравлічних стояків для вугільн…
2Cr13
2Cr13 (нове позначення 20Cr13) — це китайська мартенситна нержавіюча сталь типу 420: сталь з 13% хрому, що гартується, з…
30
30 — марка за GB/T 699, що відповідає AISI 1030 / JIS S30C, — перша вуглецева марка GB із корисною реакцією на гартуванн…
301
301 — це метастабільна аустенітна нержавіюча сталь із нижчим вмістом нікелю, ніж у 304, тому вона надзвичайно сильно змі…
302
302 — це по суті 304 із дещо вищою допустимою межею вуглецю, що дає трохи більшу міцність після холодної обробки. Її шир…
303
303 — це автоматна версія марки 304 із додаванням сірки (а часто й фосфору) для ламання стружки. Це стандартна марка пру…
304
304 — найпоширеніша нержавіюча сталь у світі, аустенітна марка типу 18-8, що поєднує корозійну стійкість, здатність до ф…
304H
304H — це високовуглецевий варіант 304, у якому вуглець утримується в межах від 0.04 до 0.10% для гарантування міцності …
304L
304L — це низьковуглецева версія 304, що призначається для зварних конструкцій, оскільки її межа вуглецю 0.030% запобіга…
305
305 — це аустенітна марка з високим вмістом нікелю, у якій додатковий нікель знижує швидкість наклепу порівняно з 304. Ї…
309
309 — це аустенітна марка з високим вмістом хрому та нікелю, розроблена для стійкості до окиснення за підвищених темпера…
309S
309S — це низьковуглецева версія 309, якій надають перевагу для зварних високотемпературних конструкцій, оскільки вона с…
30CrMnSiA
30CrMnSiA — це китайська високоміцна конструкційна сталь (GB/T 3077, радянського походження 30KhGSA), яка досягає міцнос…
30CrNiMo8
30CrNiMo8 — це сталь для гартування з відпуском за EN (1.6580) із високою прогартовуваністю та близько 2% кожного з хром…
310
310 — це жаростійка аустенітна марка 25Cr-20Ni з відмінною стійкістю до окиснення приблизно до 1035 °C за безперервної е…
310S
310S — це низьковуглецева версія 310 і найпоширеніша жаростійка марка листів і плит для зварних пічних конструкцій. Вона…
314
314 — це жаростійка марка, подібна до 310, але з вмістом кремнію, підвищеним до 1.50–3.00%, для ще кращої стійкості до о…
316
316 додає 2–3% молібдену до основи 18-10 марки 304, що помітно покращує стійкість до пітингової та щілинної корозії в хл…
316H
316H — це високовуглецевий варіант 316, що призначається там, де потрібна міцність за повзучості у високотемпературному …
316L
316L — це низьковуглецева версія 316 і найчастіше призначувана молібденовмісна нержавіюча сталь для зварного обладнання.…
316LN
316LN — це хімічний склад 316L, підсилений 0.10–0.16% азоту. Азот підвищує межу плинності приблизно на чверть порівняно …
316Ti
316Ti — це стабілізована титаном версія 316, давно стандартизована в європейській практиці як 1.4571. Титан зв'язує вугл…
317
317 підвищує вміст молібдену до 3–4% порівняно з 316, забезпечуючи наступний крок у стійкості до пітингу та кислот для а…
317L
317L — це низьковуглецева версія 317 із вмістом молібдену 3–4% для зварного обладнання в гарячих хлоридних і кислотних с…
317LMN
317LMN — низьковуглецева, азотовмісна версія родини 317 із 4–5% молібдену. Вона розташована між 317L і супераустенітними…
321
321 — це стабілізована титаном нержавіюча сталь типу 18-10, розроблена для зварного обладнання, що працює в діапазоні ві…
321H
321H — це високовуглецевий, стабілізований титаном варіант 321, що поєднує стійкість до сенсибілізації з гарантованою мі…
329
329 — це оригінальна комерційна дуплексна нержавіюча сталь (родина JIS SUS329J1), феритно-аустенітна марка з 25% хрому т…
347
347 — це стабілізований ніобієм аналог 321, якому надають перевагу для зварної високотемпературної експлуатації, оскільк…
347H
347H — це високовуглецева стабілізована ніобієм марка для експлуатації під тиском у діапазоні повзучості, що поєднує сті…
34CrMo4
34CrMo4 — це Cr-Mo сталь для гартування з відпуском за EN (1.7220), на щабель нижча за 42CrMo4, європейський відповідник…
34CrNiMo6
34CrNiMo6 — це Ni-Cr-Mo сталь для гартування з відпуском за EN (1.6582) для валів вітроенергетики, великих зубчастих кол…
35
35 — еквівалент за GB/T 699 для AISI 1035 / JIS S35C, середньовуглецева конструкційна сталь, яку в Китаї широко зберігаю…
353MA
353MA — це жаростійка аустенітна нержавіюча сталь, легована кремнієм, азотом і церієм (власна марка Alleima за UNS S3531…
35CrMo
35CrMo — сталь Cr-Mo за GB/T 3077, що за вмістом вуглецю перебуває між 4130 і 4140 та відповідає AISI 4135 і JIS SCM435,…
38CrMoAlA
38CrMoAlA — це стандартна сталь Китаю для азотування (GB/T 3077): добавка алюмінію 0.70–1.10% забезпечує надзвичайно тве…
3Cr13
3Cr13 (нове позначення 30Cr13) — це нержавіюча сталь сімейства 420 з вищим вмістом вуглецю за GB/T 1220 — масова китайсь…
3Cr2W8V
3Cr2W8V — це вольфрамова сталь для гарячої деформації за GB/T 1299, китайське позначення родини H21. Вона досі широко зб…
40
40 — аналог за GB/T 699 для AISI 1040 / JIS S40C — на один ступінь нижче за 45 (1045) за вмістом вуглецю, обирається там…
403
403 — мартенситна нержавіюча сталь із 12% хрому, розроблена для лопаток парових турбін, де контрольована чистота та відг…
405
405 — це феритна нержавіюча сталь із вмістом алюмінію, розроблена так, щоб залишатися без гартування під час охолодження…
409
409 — це стабілізована титаном феритна нержавіюча сталь з 11% хрому, розроблена для автомобільних вихлопних систем. Вона…
40Cr
40Cr — це найуживаніша легована конструкційна сталь Китаю (GB/T 3077) — Cr сталь, еквівалентна AISI 5140 і JIS SCr440, щ…
40CrNiMoA
40CrNiMoA — це сталь Ni-Cr-Mo за GB/T 3077, що відповідає AISI 4340 — китайська марка з високою прогартовуваністю для ве…
40Mn
40Mn — версія марки 40 за GB/T 699 із підвищеним вмістом марганцю, недорога конструкційна сталь для гартування з відпуск…
410
410 — базова мартенситна нержавіюча сталь, найдешевша марка, яку можна зміцнювати термічною обробкою. Вона жертвує короз…
410L
410L — це низьковуглецева феритна нержавіюча сталь із 12% хрому: зниження вмісту вуглецю нижче 0.03% зберігає її м'якою,…
410S
410S — низьковуглецева версія 410, що не гартується: при вмісті вуглецю нижче 0.08% вона не утворює крихкого мартенситу …
4118
4118 — це низьковуглецева Cr-Mo цементаційна сталь, економічна марка для поверхневого гартування родини 41xx. Її невелик…
4130
4130 — це низьколегована Cr-Mo сталь, відома зварюваною високою міцністю у формі труб — авіаційні конструкції, гоночні ш…
4135
4135 — це середньовуглецева Cr-Mo сталь для гартування з відпуском, на один крок нижче 4140, що майже точно відповідає J…
4140
4140 — це найпопулярніша конструкційна легована Cr-Mo сталь у світі: марка з наскрізним гартуванням для валів, зубчастих…
4142
4142 — це Cr-Mo сталь з дещо вищим вмістом вуглецю, ніж 4140, що забезпечує дещо вищу досяжну твердість ціною в’язкості …
4145
4145 — це верхня за вмістом вуглецю межа стандартної родини прутків Cr-Mo, широко призначувана в нафтопромисловій практи…
4150
4150 — це Cr-Mo сталь із 0.50% вуглецю для деталей, яким потрібні висока міцність після гартування з відпуском і зносост…
416
416 — автоматний варіант 410 із додаванням сірки, завдяки чому вона ріже швидше, ніж будь-яка інша нержавіюча марка. Це …
4161
4161 — це Cr-Mo сталь ресорного діапазону: вуглець і хром класу 5160 з додаванням молібдену для стійкості до відпуску та…
420
420 — мартенситна нержавіюча сталь із 13% хрому, що гартується, використовується для столових приборів, хірургічних інст…
420F
420F — це автоматна версія 420, повторно сірчиста (мінімум 0.15% S), щоб загартовані нержавіючі деталі можна було економ…
42CrMo4
42CrMo4 — це Cr-Mo сталь за стандартом EN після гартування та відпуску (1.7225), європейський аналог AISI 4140 і одна з …
430
430 — найпоширеніша феритна нержавіюча сталь, марка з 17% хрому без нікелю, з доброю корозійною стійкістю в слабкоагреси…
430F
430F — автоматний варіант 430 із додаванням сірки для ламання стружки під час високопродуктивної обробки на токарних авт…
431
431 — мартенситна нержавіюча сталь із нікелем, яка забезпечує найкраще поєднання твердості, в'язкості та корозійної стій…
4320
4320 — це Ni-Cr-Mo цементаційна сталь, у якій близько 1.8% нікелю дає помітно в'язкішу серцевину, ніж у 8620. Її признач…
434
434 додає близько 1% молібдену до базової 430, покращуючи стійкість до пітингової корозії та забезпечуючи найкращі короз…
4340
4340 — це Ni-Cr-Mo сталь з глибокою прогартовуваністю та високою втомною міцністю, що застосовується там, де для 4140 не…
436
436 — феритна нержавіюча сталь, стабілізована ніобієм, із додаванням молібдену, як у 434. Стабілізація робить її більш п…
439
439 — стабілізована феритна нержавіюча сталь із 17–19% хрому, низьким вмістом вуглецю та азоту, що забезпечує кращу форм…
440A
440A — представник серії високовуглецевих мартенситних сталей 440 із найнижчим вмістом вуглецю, який жертвує невеликою д…
440B
440B — середній представник серії 440, із вмістом вуглецю між 440A і 440C, що збалансовує твердість кромки з в'язкістю т…
440C
440C — високовуглецева мартенситна нержавіюча сталь, здатна до найвищої твердості серед усіх стандартних нержавіючих мар…
444
444 — стабілізована суперферитна нержавіюча сталь із молібденом, чия стійкість до пітингової корозії суперничає з 316L, …
446
446 — жароміцна феритна марка з високим вмістом хрому, з видатною стійкістю до окиснення та сульфідизації за високої тем…
4620
4620 — це Ni-Mo цементаційна сталь без хрому: пара нікель-молібден дає в'язку, пластичну серцевину та шар, стійкий до ви…
4720
4720 — це Ni-Cr-Mo цементаційна сталь із середнім вмістом нікелю, що за вартістю та в'язкістю серцевини стоїть між 8620 …
4815
4815 — це Ni-Mo цементаційна сталь із високим вмістом нікелю (3.5%) для преміальних зубчастих коліс, яким потрібні макси…
4820
4820 — це вищий за вуглецем компаньйон 4815 у родині цементаційних сталей із 3.5% нікелю, що дає міцнішу серцевину за ті…
50
50 — марка за GB/T 699, що відповідає AISI 1050 і JIS S50C, конструкційна сталь із вищим вмістом вуглецю для деталей, як…
50CrVA
50CrVA — це позначення за GB/T 1222 Китаю глобальної пружинної сталі 51CrV4 / AISI 6150 — хромистої пружинної марки з ва…
50Mn
50Mn — аналог марки 50 за GB/T 699 із високим вмістом марганцю, що забезпечує кращу прогартовуваність для валів після га…
5120
5120 — це хромиста сталь для поверхневого гартування для малих зубчастих коліс і деталей, що зношуються. З приблизно 0.8…
5130
5130 — це середньовуглецева хромиста сталь для помірно навантажених деталей після гартування з відпуском. Вона забезпечу…
5140
5140 — це середньовуглецева хромиста сталь для помірно навантажених валів, зубчастих коліс і болтів — економічна альтерн…
5150
5150 — це хромиста сталь із середньовисоким вмістом вуглецю, що застосовується для міцніших пружин, осей і зубчастих кол…
5160
5160 — це класична хромиста пружинна сталь Америк, стандартна для листових ресор транспортних засобів і сільськогосподар…
5195
5195 — це високовуглецева хромиста сталь, тісно пов’язана з родиною підшипникових сталей, що застосовується там, де потр…
52100
52100 — це світовий стандарт наскрізно гартованої підшипникової сталі (ASTM A295): близько 1% вуглецю та 1.5% хрому, заг…
55
55 — еквівалент за GB/T 699 для AISI 1055 / JIS S55C, що поєднує застосування в машинобудуванні та для пружин за економі…
55Cr3
55Cr3 — це європейська хромова ресорна сталь (1.7176) для гарячекатаних ресорних прутків і плоских виробів. Вона посідає…
55Si7
55Si7 (1.5026) — це класична кремнієва ресорно-пружинна сталь за EN 10089: 1.6–2.0% кремнію підвищує межу пружності та с…
5CrMnMo
5CrMnMo — це без нікелевий компаньйон 5CrNiMo у GB/T 1299: марганець замінює нікель для прогартовуваності у блоках штамп…
5CrNiMo
5CrNiMo — це стандартна китайська сталь для штампів молотового кування (GB/T 1299), марка Ni-Cr-Mo, що гартується наскрі…
60
60 — конструкційна марка за GB/T 699 із найвищим вмістом вуглецю в широкому обігу (клас AISI 1060), застосовується там, …
60Si2CrA
60Si2CrA — це кремнієва пружинна сталь за GB/T 1222, удосконалена хромом: додавання ~1% Cr до базової 60Si2Mn підвищує п…
60Si2Mn
60Si2Mn — це стандартна китайська кремнієво-марганцева ресорна сталь (GB/T 1222), що виробляється у дуже великих обсягах…
6150
6150 — це Cr-V ресорна сталь: ванадій подрібнює зерно та підвищує втомну міцність, що робить її преміальним вибором для …
65Mn
65Mn — це китайська марганцева ресорна сталь (GB/T 1222): високовуглецева сталь, у якій 0.90–1.20% марганцю забезпечує с…
8115
8115 — це ощадлива трикомпонентна (Ni-Cr-Mo) цементаційна сталь, розроблена для економічного поверхневого зміцнення мали…
8615
8615 — це низьковуглецевий член родини цементаційних сталей 86xx із трьома легуючими елементами, що має вміст легування …
8617
8617 — це цементаційна сталь, що за вмістом вуглецю стоїть між 8615 і 8620, з тим самим комплектом легування Ni-Cr-Mo. Б…
8620
8620 — це стандартна сталь для цементації (поверхневого зміцнення) для зубчастих коліс в Америці: низьковуглецева марка …
8630
8630 — це Ni-Cr-Mo сталь для гартування з відпуском, призначена для литих і кованих деталей — гирлового обладнання, клап…
8640
8640 — це трикомпонентна сталь для гартування з відпуском із 0.40% вуглецю: міцність класу 4140 з нікелем для додаткової…
8740
8740 хімічно відповідає 8640, але з вищою нижньою межею молібдену, і призначається там, де потрібна гарантована мінімаль…
904L
904L — це супераустенітна нержавіюча сталь із високим вмістом нікелю, молібдену та міді, розроблена для роботи із сірчан…
9255
9255 — це Si-Cr ресорна сталь, що поєднує стійкість кремнію до просідання з прогартовуваністю від хрому. Вона обслуговує…
9260
9260 — це кремнієво-марганцева ресорна сталь із близько 2% кремнію, що дає винятково високе відношення межі текучості до…
9840
9840 — це Ni-Cr-Mo сталь з наскрізним гартуванням, популярна в латиноамериканських специфікаціях для валів і високоміцни…
9SiCr
9SiCr — це китайська низьколегована інструментальна сталь (GB/T 1299, російського походження 9KhS): кремній підвищує сті…
A2
A2 — це сталь для холодної деформації з 5% хрому, що гартується на повітрі, із значно кращою в'язкістю, ніж D2, і набага…
A204 Gr.B
ASTM A204 Grade B — це лист для посудин під тиском із молібденового сплаву (0.5Mo), де додавання Mo підвищує міцність пр…
A216 WCB
ASTM A216 WCB — найпоширеніша у світі лита вуглецева сталь за замовчуванням для корпусів клапанів, корпусів насосів і ви…
A217 WC6
ASTM A217 WC6 — лита сталь 1.25Cr-0.5Mo для виливків під тиском за високих температур — литий аналог листа A387 Gr.11 та…
A217 WC9
ASTM A217 WC9 — лита сталь 2.25Cr-1Mo — литий аналог листа A387 Gr.22 і поковок F22 — для найгарячішої, найбільш насичен…
A283 Gr.C
ASTM A283 Grade C — це вуглецевий сталевий лист із низькою та середньою міцністю на розтяг, призначений для загальних ко…
A302 Gr.B
ASTM A302 Grade B — це лист для посудин із марганець-молібден-нікелевої сталі: основа Mn-Mo сталі A204 з додаванням ніке…
A351 CF3
ASTM A351 CF3 — литий еквівалент 304L: вуглець обмежено до 0.03%, щоб зварні литі вузли протистояли сенсибілізації без в…
A351 CF3M
ASTM A351 CF3M — литий еквівалент 316L — молібден для стійкості до хлоридів плюс ≤0.03% вуглецю, щоб зварні виливки зали…
A351 CF8
ASTM A351 CF8 — литий еквівалент нержавіючої сталі 304: стандартний матеріал для корозійностійких корпусів клапанів, кор…
A351 CF8M
ASTM A351 CF8M — литий еквівалент нержавіючої сталі 316 — марка з молібденом для технологічних потоків із хлоридами, обл…
A387 Gr.11
ASTM A387 Grade 11 — це лист для посудин під тиском зі сталі 1.25Cr-0.5Mo для служби за підвищених температур на нафтопе…
A387 Gr.12
ASTM A387 Grade 12 — це лист для посудин зі сталі 1Cr-0.5Mo, на щабель нижчий за Grade 11 за вмістом хрому та високотемп…
A387 Gr.22
ASTM A387 Grade 22 — це лист зі сталі 2.25Cr-1Mo за гідрокрекінг- і гідроочищувальними реакторами — робочий сплав для га…
A387 Gr.5
ASTM A387 Grade 5 — це лист для посудин під тиском зі сталі 5Cr-0.5Mo для найгарячіших, найбільш корозійних умов експлуа…
A4
A4 — це середньолегована сталь для холодної деформації, що гартується на повітрі, із високим вмістом марганцю та близько…
A516 Gr.60
ASTM A516 Grade 60 — це вуглецевий лист для посудин під тиском, призначений для служби за помірних і низьких температур,…
A516 Gr.65
ASTM A516 Grade 65 є середньою маркою сімейства листів для посудин під тиском A516, розташованою між Gr.60 і більш пошир…
A516 Gr.70
ASTM A516 Grade 70 — це найбільш призначуваний лист для посудин під тиском у світі — стандартна вуглецева сталь для посу…
A537 Cl.1
ASTM A537 Class 1 — це термооброблений лист для посудин із вуглець-марганець-кремнієвої сталі — по суті хімічний склад A…
A572 Gr.50
ASTM A572 Grade 50 — це стандартна американська конструкційна сталь HSLA — марка з межею текучості 50 ksi, що замінила A…
A572 Gr.55
ASTM A572 Grade 55 є конструкційною сталлю HSLA з колумбієм і ванадієм на один щабель вище повсюдної Gr.50: межа плиннос…
A572 Gr.60
ASTM A572 Grade 60 — це представник стандартної американської родини конструкційних HSLA з 60 ksi. Він розташовується мі…
A572 Gr.65
ASTM A572 Grade 65 очолює родину A572 з межею плинності 65 ksi. Це американський шлях до економії маси класу S460 у буді…
A6
A6 — це низькотемпературна сталь для холодної деформації, що гартується на повітрі: її високий вміст марганцю дає змогу …
A7
A7 містить дуже високий вміст вуглецю з близько 4% ванадію, утворюючи щільну сукупність твердих карбідів ванадію. Вона с…
A709 Gr.50
ASTM A709 Grade 50 — це мостова версія A572 Gr.50: той самий хімічний склад HSLA з 50 ksi, але закуповується за мостовою…
A8
A8 — це сталь для холодної деформації з 5% хрому, що гартується на повітрі, із вольфрамом і молібденом, розташована між …
AH32
AH32 — це суднобудівна конструкційна сталь підвищеної міцності (межа текучості 315 MPa), схвалена класифікаційними товар…
AH36
AH36 — це найуживаніша високоміцна суднобудівна сталь у світі — марка 355 MPa, з якої будують сучасні балкери, танкери т…
AH40
AH40 — це корпусна сталь підвищеної міцності на розтяг з 390 MPa системи класифікаційних товариств (родина ASTM A131 / G…
API 2H Gr.50
API 2H Grade 50 — специфікація на лист для морських споруд: нормалізована дрібнозерниста сталь C-Mn із межею плинності 3…
API 5L Grade B
API 5L Grade B — це початкова марка специфікації трубопроводів — найпоширеніша сталь магістральних труб у світі для тран…
API 5L X42
API 5L X42 — перша з марок X — мінімальна межа текучості 42 ksi — що застосовується для нафто- та газопроводів помірного…
API 5L X46
X46 — це сходинка між X42 і X52 у лінійці труб для магістральних трубопроводів API 5L — менш відома, ніж обидва сусіди, …
API 5L X52
API 5L X52 — одна з найоб'ємніших трубопровідних марок у службі, що охоплює значну частку світової мережі транспортуванн…
API 5L X56
X56 заповнює проміжок між масовою X52 і високоміцними марками магістральних трубопроводів X60/X65. Регіональні специфіка…
API 5L X60
API 5L X60 — це високоміцна марка магістральних труб для газопроводів великої протяжності та високого тиску, де її межа …
API 5L X65
API 5L X65 — це основна високоякісна магістральна труба для сучасного транспортування газу, включно з багатьма великодіа…
API 5L X70
API 5L X70 — це робоча марка сучасних газопроводів високого тиску та великого діаметра — більшість нових магістральних л…
API 5L X80
API 5L X80 — це найміцніша магістральна труба у серійному виробництві, застосовувана у флагманських проєктах, як-от кита…
API C90 Casing
C90 — це марка API 5CT із контрольованою твердістю для сірководневих (H₂S) свердловин: загартована та відпущена до діапа…
API J55 Casing
J55 — це обсадна марка загального призначення за API 5CT для неглибоких і середніх свердловин із м'якими умовами служби.…
API K55 Casing
K55 стоїть на один щабель вище J55 у шкалі обсадних труб API 5CT: той самий діапазон плинності, але вища мінімальна міцн…
API L80 13Cr Casing
L80 13Cr — корозійностійка робоча марка родини обсадних труб CRA: справжній мартенситний нержавіючий хімічний склад, про…
API L80 Casing
L80 — це марка за API 5CT, придатна для кислої служби: той самий клас 80 ksi, що й N80, але з контрольованим діапазоном …
API N80 Casing
N80 — це обсадна та насосно-компресорна марка середньої міцності за API 5CT для глибших свердловин поза можливостями J55…
API P110 Casing
P110 — це високоміцна обсадна марка за API 5CT для глибоких свердловин високого тиску, де навантаження на зминання та ро…
API Q125 Casing
Q125 — це найвища стандартна марка міцності в API 5CT: обсадна труба з межею плинності 125 ksi для надглибоких свердлови…
API T95 Casing
T95 — це міцніший аналог C90 у сімействі API 5CT для сірководневого середовища: межа плинності 95 ksi з тією самою верхн…
AR400
AR400 — північноамериканське торгове позначення зносостійкого листа класу 400 — класу твердості (приблизно 360–440 HBW),…
AR500
AR500 — зносостійкий лист класу 500 північноамериканського ринку — знову ж таки клас твердості (приблизно 460–540 HBW), …
ASTM A36
ASTM A36 — це найширше застосовувана конструкційна вуглецева сталь у Північній Америці, стандартний матеріал для будівел…
ASTM A514
ASTM A514 — це американський загартований із відпуском легований лист із межею текучості 100 ksi, застосовуваний там, де…
ASTM A588
ASTM A588 — це американська специфікація атмосферостійкої сталі HSLA — конструкційна марка 50 ksi, чиє легування Cu-Cr-N…
Alloy 20
Alloy 20 — це стабілізований ніобієм нікель-залізо-хромовий сплав із молібденом і міддю, розроблений спеціально для гаря…
C60
C60 — це європейська якісна вуглецева сталь (1.0601), еквівалентна AISI 1060, що призначається на європейських креслення…
Corten A
Corten A — це оригінальний склад атмосферостійкої сталі (легована Cu-Cr-Ni-P), що утворює щільний, самозахисний шар іржі…
Corten B
Corten B — це конструкційна атмосферостійка марка, що зазвичай постачається за хімічним складом ASTM A588: нижчий вміст …
Cr12
Cr12 — це позначення за GB/T 1299 високовуглецевої, високохромової сталі для холодної деформації типу D3, що виробляєтьс…
Cr12MoV
Cr12MoV — це китайська сталь для холодної деформації родини D2 (GB/T 1299), із дещо меншим вмістом молібдену та ванадію,…
CrWMn
CrWMn — це класична китайська сталь для калібрів і штампів (GB/T 1299): марка Cr-W-Mn, що гартується в оливі, відома мін…
D2
D2 — це світовий стандарт високовуглецевої, високохромистої інструментальної сталі для холодної обробки. Масивні карбіди…
D3
D3 — це надвисоковуглецева хромиста сталь з ще більшою кількістю карбідів, ніж D2, і без додавання Mo/V. Вона забезпечує…
D4
D4 — це високовуглецева, високохромова сталь для холодної деформації з глибокою прогартовуваністю, у якій до базового ск…
D5
D5 — це кобальтовмісний член родини D: по суті склад D2 плюс близько 3% кобальту. Кобальт підвищує теплостійкість і стій…
D7
D7 поєднує максимальний вміст вуглецю та хрому з близько 4% ванадію, даючи найвищу стійкість до абразивного зносу серед …
DC53
DC53 — це вдосконалена сталь Daido для холодної обробки: перезбалансований хімічний склад типу D2 (менше вуглецю та хром…
DH36
DH36 — це версія суднобудівної марки 355 MPa з випробуванням на удар за −20 °C, призначена для суден, що торгують у холо…
DH40
DH40 поєднує міцність 390 MPa суднобудівних сталей серії 40 з ударною в’язкістю, сертифікованою при −20 °C. Її призначаю…
EH32
EH32 — це версія суднобудівної марки 315 MPa з в'язкістю за −40 °C, застосовувана для полярних і холоднокліматичних суде…
EH36
EH36 — це преміальна суднобудівна марка 355 MPa з ударною в'язкістю, гарантованою за −40 °C, — стандарт для газовозів LN…
EH40
EH40 є арктичним представником сімейства суднобудівних сталей міцністю 390 MPa: той самий діапазон хімічного складу, що …
GCr15
GCr15 — це стандартна китайська підшипникова сталь (GB/T 18254), національне позначення родини 52100/100Cr6/SUJ2. Китайс…
GCr15SiMn
GCr15SiMn — це підшипникова сталь з високою прогартовуваністю за GB/T 18254: додаткові кремній і марганець порівняно з G…
GP240GH
GP240GH (1.0619) — лита вуглецева сталь за EN 10213 для деталей, що працюють під тиском, європейський аналог ASTM A216 W…
Grade A (ship)
Grade A є базовою суднобудівною сталлю звичайної міцності в системі класифікаційних товариств (IACS UR W11, відображена …
Grade B (ship)
Grade B є суднобудівною сталлю звичайної міцності з гарантією ударної в’язкості при 0 °C — стандартний лист для обшивки …
Grade D (ship)
Grade D розширює застосування суднобудівної сталі звичайної міцності до ударної експлуатації при −20 °C. Це марка міцніс…
Grade E (ship)
Grade E є представником суднобудівних сталей звичайної міцності для −40 °C: межа плинності 235 MPa з ударною в’язкістю з…
H10
H10 — це Cr-Mo сталь для гарячої деформації з нижчим вмістом хрому та вищим молібдену, ніж H13, що дає їй кращу теплопро…
H11
H11 — це інструментальна сталь для гарячої обробки з 5% хрому, подібна до H13, але з меншою кількістю ванадію, що забезп…
H12
H12 — це сталь для гарячої деформації родини H13 із додаванням близько 1.5% вольфраму та дещо меншим вмістом ванадію. Во…
H13
H13 — це світовий стандарт інструментальної сталі для гарячої обробки для лиття алюмінію під тиском та екструзії. Її хім…
H19
H19 — це вольфрамово-кобальтова сталь для гарячої деформації з теплостійкістю значно вищою, ніж у родини з 5% хрому. Вон…
H21
H21 — це класична сталь для гарячої деформації з 9% вольфраму, що давно є стандартом для екструзії латуні та гарячих шта…
H23
H23 поєднує близько 12% хрому з 12% вольфраму для гарячої деформації у верхній частині температурного діапазону, де окис…
H42
H42 хімічно є молібденовою швидкорізальною сталлю (близькою до родини M2), яку ASTM відносить до сталей для гарячої дефо…
L2
L2 — це низьколегована інструментальна сталь спеціального призначення, що постачається у кількох діапазонах вуглецю, під…
L6
L6 — це нікель-хромова сталь із гартуванням у маслі, яку цінують за в'язкість у великих інструментах. Вміст нікелю погли…
M1
M1 — це молібденова швидкорізальна сталь, у якій вольфрам переважно замінено близько 8.7% молібдену, що робить її в'язкі…
M2
M2 — це найпоширеніша швидкорізальна сталь у світі, що поєднує червоностійкість, в'язкість і вартість для різальних інст…
M35
M35 — це M2 із додаванням близько 5% кобальту, найпопулярніша кобальтова швидкорізальна сталь у світі. Кобальт підвищує …
M36
M36 застосовує обробку 8% кобальту до базового складу M2, даючи теплостійкість, близьку до M42, з дещо іншим балансом ка…
M4
M4 підвищує вміст вуглецю та ванадію приблизно до 4% кожного порівняно з базою M2, даючи видатну стійкість до абразивног…
M42
M42 — це молібденово-кобальтова швидкорізальна сталь, що досягає 67–70 HRC, найтвердіша серед широко доступних звичайних…
M50
M50 — це молібденова швидкорізальна сталь, розроблена для підшипників кочення у реактивних двигунах, де вона зберігає тв…
M7
M7 — це високовуглецевий розвиток M1 із підвищеним вмістом ванадію, налаштований для свердел глибоких отворів та інструм…
Mn13 (Hadfield)
Mn13 — високомарганцева сталь Гадфільда (ZGMn13 / 1.3401 / ASTM A128): м'яка і надзвичайно в'язка після обробки на тверд…
NM360
NM360 — початкова марка китайського сімейства зносостійких листів за GB/T 24186: лист класу 360 HBW, який приблизно втри…
NM400
NM400 — це китайський зносостійкий лист класу 400 HBW (GB/T 24186), основний матеріал для деталей гірничого та землерийн…
NM450
NM450 займає проміжне положення між NM400 і NM500 у сімействі GB/T 24186: лист класу 450 HBW для сильного ковзного абраз…
NM500
NM500 — це зносостійкий лист класу 500 HBW для умов сильного зношування: приблизно вдвічі більший строк служби, ніж у NM…
NM550
NM550 — представник класу 550 HBW у сімействі GB/T 24186, призначений для екстремального ковзного абразивного зносу, за …
NM600
NM600 — найтвердіша марка в сімействі GB/T 24186 (570 HBW і вище): максимальна стійкість до ковзного абразивного зносу д…
O1
O1 — це інструментальна сталь загального призначення, що гартується в оливі, — дешева, проста в термічній обробці на баз…
O2
O2 — це марганцева інструментальна сталь із гартуванням у маслі, що гартується глибше та рівномірніше, ніж O1, за тієї с…
O6
O6 — це графітна інструментальна сталь із гартуванням у маслі: вільні частинки графіту в її мікроструктурі діють як твер…
P20
P20 — це американський стандарт попередньо загартованої сталі для прес-форм (ASTM A681), Cr-Mo сталь, що застосовується …
P265GH
P265GH — це основна сталь для посудин під тиском за EN 10028-2 для європейського виробництва котлів та посудин — нормалі…
P355GH
P355GH — це вуглецева сталь для роботи під тиском за підвищеної температури за EN 10028-2 — європейський відповідник A51…
P91 / X10CrMoVNb9-1
P91 — це феритна сталь з підвищеною жароміцністю 9Cr-1Mo-V-Nb, яка зробила можливими сучасні ультранадкритичні електрост…
P92 / X10CrWMoVNb9-2
P92 бере рецептуру P91 і замінює частину молібдену на 1.5–2% вольфраму з додаванням бору, отримуючи ще приблизно на 30% …
Q235B
Q235B — це повсякденна китайська вуглецева конструкційна сталь — об'ємна марка для вітчизняного будівництва, листа, проф…
Q345B / 16Mn
Q345B — це високоміцна низьколегована конструкційна сталь Китаю (наступниця 16Mn) для зварних конструкцій, обладнання, щ…
Q345R
Q345R — це стандартний китайський лист для посудин під тиском за GB/T 713 — варіант R (容, посудина) родини Q345 із жорст…
Q355B
Q355B — це чинне позначення за GB/T 1591, що замінило Q345B у редакції 2018 року, із класом текучості, підвищеним із 345…
Q355D
Q355D — це низькотемпературна якість китайської серії HSLA Q355 за GB/T 1591 — наступне позначення після Q345D. Вона гар…
Q390B
Q390B — це щабель 390 MPa у драбині HSLA за GB/T 1591, мікролегований Nb/V/Ti для міцності без підвищення вуглецю. Він з…
Q420B
Q420B — це сталь HSLA з межею текучості 420 MPa за GB/T 1591, широко застосовувана у китайському будівництві кранів, гір…
Q460C
Q460C — це клас 460 MPa за GB/T 1591, стандартна високоміцна марка для знакових китайських сталевих конструкцій — вона б…
Q690D
Q690D — це китайський конструкційний лист, загартований із відпуском, із міцністю 690 MPa, вироблений такими заводами, я…
R260
R260 — це стандартна у світі марка рейкової сталі за EN 13674-1, перлітна вуглецево-марганцева сталь, твердість головки …
R350HT
R350HT — це преміальна марка рейок з термічною обробкою за EN 13674-1. Лінійне гартування головки вдосконалює перлітну м…
S1
S1 — це оригінальна вольфрамова ударостійка інструментальна сталь, створена для інструментів, що зазнають повторних удар…
S2
S2 — це ударостійка сталь із гартуванням у воді, із високим вмістом кремнію та молібдену, але без хрому чи вольфраму. Во…
S235JR
S235JR — це базова нелегована конструкційна сталь за EN 10025-2, стандартна марка для звичайного сталевого будівництва п…
S25C
S25C — це вуглецева сталь JIS G4051 із вмістом вуглецю 0.25% — японське позначення, що відповідає AISI 1025. Вона займає…
S275J0
S275J0 — це версія S275 із випробуванням на удар за 0 °C, призначувана там, де конструкція працює за температур нижче на…
S275J2
S275J2 — це низькотемпературна якість родини S275 за EN 10025-2: та сама межа плинності 275 MPa, що й у S275JR, але з уд…
S275JR
S275JR — це середній щабель родини конструкційних сталей EN 10025-2, що пропонує приблизно на 17% вищу межу текучості, н…
S32760 (F55)
S32760 (продається як Zeron 100 / F55) — це супердуплексна нержавіюча сталь, легована вольфрамом і міддю поверх супердуп…
S355J0
S355J0 стоїть між S355JR і маркою для −20 °C S355J2 у родині EN 10025-2, із гарантією ударної в'язкості за 0 °C. Вона ши…
S355J2
S355J2 — це європейська конструкційна низьколегована високоміцна сталь (HSLA) за EN 10025-2, еталонна марка для зварних …
S355K2
S355K2 — це якість з високою в'язкістю сталі S355 за EN 10025-2. Там, де S355J2 гарантує 27 J при −20 °C, K2 піднімає пл…
S355NL
S355NL є низькотемпературною маркою нормалізованих дрібнозернистих конструкційних сталей за EN 10025-3. Вона відповідає …
S35C
S35C — це середньовуглецева сталь JIS, що відповідає AISI 1035 / EN C35 — початковий рівень справді придатних до термооб…
S460M
S460M — це якість для −20 °C марки 460 з TMCP за EN 10025-4. Контрольована прокатка та прискорене охолодження забезпечую…
S460ML
S460ML — це термомеханічно катана дрібнозерниста сталь за EN 10025-4 із межею текучості 460 MPa та ударною в'язкістю, га…
S5
S5 використовує близько 2% кремнію для досягнення виняткової в'язкості — у класичних порівняннях інструментальних сталей…
S50C
S50C — це середньовуглецева сталь за стандартом JIS, трохи багатша на вуглець, ніж S45C/1045, популярна в азійських ланц…
S55C
S55C — це представник родини JIS G4051 з вищим вмістом вуглецю (клас AISI 1055 / EN C55), яку використовують там, де вуг…
S690QL
S690QL — це конструкційна сталь, загартована з відпуском, за EN 10025-6 із мінімальною межею текучості 690 MPa — марка, …
S7
S7 — це ударостійка сталь із гартуванням на повітрі, із 3.25% хрому та молібденом, що поєднує в'язкість класу S із малим…
S890QL
S890QL — лист конструкційний загартований і відпущений за EN 10025-6 з мінімальною межею плинності 890 MPa — крок за меж…
S960QL
S960QL — найміцніша марка в конструкційному сімействі EN 10025-6: мінімальна межа плинності 960 MPa з в'язкістю за −40 °…
SAE 1020
SAE 1020 — це низьковуглецева сталь для загального машинобудування: легко обробляється різанням, формується та зварюєтьс…
SAE 1518
SAE 1518 — це вуглецево-марганцева сталь: низький вміст вуглецю, як у 1020, але з 1.10–1.40% марганцю для вищої міцності…
SCM415
SCM415 — це низьковуглецева цементаційна сталь Cr-Mo за JIS G4053 — японська марка для шестерень і вал-шестерень класу A…
SCM420
SCM420 — це цементаційна сталь Cr-Mo з 0.20% вуглецю за JIS G4053 (клас AISI 4120) — стандартна японська марка для серед…
SCM430
SCM430 є хромомолібденовою конструкційною сталлю для машинобудування за JIS G4053, що відповідає AISI 4130, з дещо вищим…
SCM435
SCM435 — це сталь Cr-Mo для наскрізного загартування за JIS, що відповідає AISI 4135 і EN 34CrMo4 — на один крок нижче S…
SCM440
SCM440 — це Cr-Mo сталь за стандартом JIS, що відповідає 4140/42CrMo4, — позначення в японських, корейських і тайванськи…
SCr420
SCr420 — це цементаційна сталь лише з хромом за JIS G4053, японський аналог AISI 5120. Без молібдену це економна цемента…
SCr440
SCr440 — це позначення JIS хромистої сталі для наскрізного загартування 5140/40Cr — позначення на японських, корейських …
SKD11
SKD11 — це інструментальна сталь для холодної обробки за стандартом JIS, еквівалентна AISI D2 і DIN 1.2379 — позначення …
SKD61
SKD61 — це позначення за стандартом JIS родини інструментальних сталей для гарячої обробки H13 — назва марки, що трапляє…
SKD7
SKD7 — це інструментальна сталь JIS для гарячої обробки типу 3% Cr–3% Mo–V, близький аналог AISI H10. Її хімічний склад,…
SKS3
SKS3 — це легована інструментальна сталь JIS, що гартується в маслі — японський аналог AISI O1 / DIN 1.2510, марка Mn-Cr…
SM490A
SM490A — це зварювана конструкційна сталь за JIS G3106 — катана сталь для зварних конструкцій з контрольованим хімічним …
SM520B
SM520B — це клас міцності на розтяг 520 MPa зварюваної конструкційної сталі за JIS G3106, з межею плинності щонайменше 3…
SM570
SM570 є маркою найвищої міцності серед катаних сталей для зварних конструкцій за JIS G3106: межа міцності на розтяг 570–…
SNCM220
SNCM220 — це цементаційна сталь Ni-Cr-Mo за JIS — точне позначення JIS концепції зубчастої сталі AISI 8620, а також пере…
SNCM439
SNCM439 — це позначення JIS сталі Ni-Cr-Mo для наскрізного загартування 4340 — глибока прогартовуваність і висока втомна…
SPA-H
SPA-H — це гарячекатана атмосферостійка сталь за JIS G3125 — японський еквівалент Corten A, що масово виробляється для к…
SS400
SS400 — це конструкційна сталь загального призначення Японії за JIS G3101 і одна з найбільш продаваних конструкційних ма…
SS490
SS490 — це марка з вищою міцністю за JIS G3101, конструкційна сталь класу міцності на розтяг 490–610 MPa з межею плиннос…
STKM13A
STKM13A — це труба з вуглецевої сталі JIS G3444 для машинобудівних конструкцій — труба класу 370 MPa, яку японські вироб…
STPG370
STPG370 — це труба з вуглецевої сталі JIS G3454 для роботи під тиском із рівнем міцності на розтяг 370 MPa — японський а…
STPG410
STPG410 — це марка труби під тиском підвищеної міцності за JIS G3454, аналог класу ASTM A106 Grade B — найпоширеніший рі…
SUH35 (21-4N)
SUH35 — це жароміцна клапанна сталь JIS G4311, відома у світі як 21-4N: аустенітна сталь Cr-Mn-Ni-N, вміст азоту в якій …
T1
T1 — це оригінальна вольфрамова швидкорізальна сталь 18-4-1, від якої походить уся родина швидкорізальних сталей. Вона д…
T10
T10 — це інструментальна сталь з ~1.0% вуглецю за GB/T 1299, твердіша та більш зносостійка, ніж T8/T7 — стандартна китай…
T15
T15 поєднує високий вміст вуглецю, близько 5% ванадію і 5% кобальту на основі з 12% вольфраму — флагман зносостійкості з…
T4
T4 додає близько 5% кобальту до бази T1 для додаткової теплостійкості у важких різах і чорновій роботі. Це застаріла мар…
T8
T8 — це вуглецева інструментальна сталь за GB/T 1299 сімейства W1 — проста сталь з 0.80% вуглецю, що гартується у воді, …
U71Mn
U71Mn — це стандартна китайська вуглецева рейкова сталь за GB/T 2585, перлітна марка C-Mn, укладена на більшості ліній з…
U75V
U75V — це китайська рейкова сталь, мікролегована ванадієм, за GB/T 2585, робочий варіант підвищення класу порівняно з U7…
W1
W1 — це класична вуглецева інструментальна сталь із гартуванням у воді, що замовляється за класом вуглецю приблизно від …
X20CrMoV11-1 / 1.4922
X20CrMoV11-1 (1.4922) — це мартенситна жароміцна сталь із вмістом хрому 12%, яка протягом десятиліть забезпечувала робот…
Y12
Y12 — це стандартна сірчисто-фосфориста автоматна сталь Китаю (GB/T 8731), вітчизняний еквівалент концепції 1215. Вона в…
Y15
Y15 — це варіант Y12 з підвищеним вмістом вуглецю в китайській родині автоматних сталей із сіркою та фосфором (GB/T 8731…
Y20
Y20 переводить китайську родину автоматних сталей (GB/T 8731) на основу з 0.20% вуглецю з розриванням стружки лише за ра…
Y30
Y30 — це представник родини автоматних сталей за GB/T 8731 з 0.30% вуглецю: сірка (0.15–0.25%) зберігає високу швидкість…
Y40Mn
Y40Mn — це марка з найвищою міцністю в китайській родині автоматних сталей за GB/T 8731: 0.40% вуглецю з 1.20–1.55% марг…
